Reklamlar

QS MİKRO DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ TUZLA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORHANLI MAHALLESİ DERVİŞ CADDESİ NO:24/1
Posta Kodu:34956
Semt AdıORHANLI
İlçesiTUZLA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


QS MİKRO DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ, 13.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

1)Yurtiçi Ve Yurtdışı E-Ticaret ve Lojistiği A- Yurtiçinde ve Yurtdışında alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı yapılan ürün ve hizmetlerin mevcut ve/veya yeni kurulacak E-ticaret platformlarında alımının satımının ihracatının ve ithalatının yapılması B- Yukarıda bahsi geçen ürün ve hizmetlerin taşınması, nakliye ve her türlü lojistik hizmetlerinin verilmesi bu işlemleri yapılması için gerekli izin ve belgelerin temini ve danışmanlığının yapılması. 2)Uluslararası Hızlı Kargo, Posta ve Kurye Taşımacılığı A- Uluslararası Posta, Hızlı Kargo Ve Kurye Taşımacılığı alanlarında her türlü ürün ve hizmetin sağlanması B- Uluslararası altyapıyı oluşturmak, Gerek görüldüğü alan ve sektörlerde işbirliği yapmak C- Ticari ve/veya Bireysel ürün ve hizmetlerin nakliyesini Uluslararası Ve Ulusal platformlarda sağlıklı bir şekilde nakliyesini yapmak. 3)Yurtiçi Ve Yurtdışı Hava Kargo taşımacılığı Hizmeti ve Ticareti A- Yurtiçinde ve Yurtdışında alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı yapılan ürün ve hizmetlerin mevcut ve/veya yeni kurulacak E-ticaret platformlarında alımının satımının ihracatının ve ithalatının yapılması B- Yukarıda bahsi geçen ürün ve hizmetlerin taşınması, nakliye ve her türlü lojistik hizmetlerinin Hava Yolu ile Yük Ve Kargo şeklinde verilmesi bu işlemleri yapılması için gerekli izin ve belgelerin temini ve danışmanlığının yapılması. 4) Taşımacılık ve Acentelik Hizmetleri; A-Lojistik hizmeti vermek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında kara, deniz ve havayolu taşımacılığı yapmak, bu amacına ulaşmak için gayesine uygun her türlü araç ve ekipmanı satın almak, kiralamak veya kiraya vermek, araçlara yük ve navlun bularak yüke araç bulmak veya bu işlerin komisyonculuğu veya acenteliğini yapmak ve her türlü kara, hava ve denizyolu vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışı Lojistik hizmeti vermek, özel antrepolar kurmak, park yerleri yapmak, işletmek ve işlettirmek, Lojistik hizmetlere ilişkin konusu ile ilgili bilcümle danışmanlık hizmeti vermek, konusuyla ilgili nakil vasıtaları ve ekipmanın ithalat ve ihracatını yapmak. B-İştigal konuları ile ilgili içte ve dışta faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin mümessillik acentelik, hava, deniz, kara taşımacılığı ve Gümrük işlemlerini(Gümrük Komisyonculuğu hariç) gerçekleştirmek. C-Konusu ile ilgili ithalat ihracat ve transit malların taşıma ve Gümrük işlemlerini(Gümrük Komisyonculuğu hariç işlemlerini yapmak, yaptırmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

TUZLA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ORHANLI SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORHANLI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan QS MİKRO DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar