Reklamlar

SİNMA GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 28.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiOSMANAĞA MAHALLESİ NAİLBEY SOKAK SIRIN APT.NO:38/2
Posta Kodu:34714
Semt AdıOSMANAĞA
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


SİNMA GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 28.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Lokanta Ve Restoranların (İçkili Ve İçkisiz) Faaliyetleri (Garson Servisi Sunanlar İle Self Servis Sunanlar Dâhil, İmalatçıların Ve Al Götür Tesislerin Faaliyetleri İle Seyyar Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.08) LOKANTALAR, RESTORANLAR

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır, 1- Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak. Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. 2-Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapmak. 3-Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 4-Her türlü bilardo salonu, kahvehane, kafe, çay bahçeleri açmak, kiralamak, kiraya vermek ve işletmesini yapmak. 5-Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. 6-Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. 7-Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatlı bilet satış yerleri açmak. 8-Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. 9-Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri vermek. 10-Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. 11-Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirler arası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. 12-Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak. 13-Her nevi inşaat ve onarım işleri yapmak, yaptırmak. 14-Arsalar satın almak veya başkalarının arsaları üzerinde kat karşılığı binalar inşaa etmek. 15-Her nevi mesken, iş hanı, ticarethane, kooperatif, fabrika binaları, okul, hastane inşaa etmek. Her türlü resmi ve özel ihalelere katılmak, teklif getirmek. 16-Her nevi inşaat malzemelerinin alım, satım, ithalat, ihracat ve üretimini yapmak. 17-Her inşaat ve onarım işleri ile ilgili olarak açılmış resmi ve özel ihalelere katılmak ve teklif vermek. 18- Her türlü gayrimenkul alım, satım ve komisyonculuğu yapmak. 19-Arsa ve tarla sahipleriyle anlaşmak suretiyle imar planları, imar planlarına uygun parselasyonlar, nevi imar planları yaptırmak. Arsa ve tarlaları parsellemek suretiyle almak, satmak ve bu işin komisyonculuğunu yapmak. 20-Her türlü malın ithalat ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan SİNMA GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar