Reklamlar

TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL EYÜP PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ USTA PİDECİ ŞUBESİ EYÜPSULTAN / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiAKŞEMSETTİN MAHALLESİ MUSTAFAKEMAL BULVARI EYÜP PARK D BL.NO:8/3/76
Posta Kodu:34070
Semt AdıÇIRÇIR
İlçesiEYÜPSULTAN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL EYÜP PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ USTA PİDECİ ŞUBESİ, 13.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Lokanta Ve Restoranların (İçkili Ve İçkisiz) Faaliyetleri (Garson Servisi Sunanlar İle Self Servis Sunanlar Dâhil, İmalatçıların Ve Al Götür Tesislerin Faaliyetleri İle Seyyar Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.08) LOKANTALAR, RESTORANLAR

Hazır yemek başta olmak üzere her nevi gıda madde ve malzemelerinin imali, başkalarına yaptırılması, alımı, satımı, ithal ve ihracı Tapu kütüğüne gayrimenkul olarak yazılan hakları kat mülkiyeti kütüğüne yazılı gayrimenkullerin mülkiyet haklarını gayrimenkuller üzerinde inşaat kaynak, intifa sükna ve diğer irtifak hakları, gayrimenkul mükellefiyeti, gayrimenkuller üzerinde ipotek dahil rehin hakları ve diğer ayni hakları gayrimenkul satış vaadi dahil bütün şahsi hakları kazanabilir, rehin ve ipotek alabilir, verebilir. Bu ayni ve şahsi hakları devir ve ferağ edebilir, başkalarına tanıyabilir, sona erdirebilir, tescil şerh ve terkin ettirebilir. Bütün bu işlemleri aracılık yapmamak kaydıyla şirket leh ve aleyhinde yapabilir. Her türlü menkul ve gayrimenkul malları iktisap ve tasarruf edebilir bu malları satın alabilir, yeniden inşa ettirebilir veya satabilir, alacaklarına karşılık rehin veya ipotek alabilir ayni veya şahsi irtifak tesis edebilir veya bu kabil irtifakları kabul edebilir. Lüzumu halinde kısa orta veya uzun vade ile borçlanabilir, kendi ihtiyacı için yerli ve yabancı banka, factoring leasing ve finans kuruluşlarıyla sözleşmeler akdedebilir, borçlarına karşılık mal ve emlakını teminat olarak gösterebilir, rehin ve ipotek verebilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

EYÜPSULTAN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇIRÇIR SEMTİ FİRMA REHBERİ

AKŞEMSETTİN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL EYÜP PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ USTA PİDECİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar