Reklamlar

TEKNOSAN ELEKTRONİK YANGIN VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 14.01.2013

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFERHATPAŞA MAHALLESİ 5. SOKAK NO:43/A
Posta Kodu:34888
Semt AdıFERHATPAŞA
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 372 24 82
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TEKNOSAN ELEKTRONİK YANGIN VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 14.01.2013 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Telekomünikasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hırsız Ve Yangın Alarm Sistemleri Ve Kapı Konuşma Sistemlerinin (Diyafon) (Görüntülü Olanlar Dâhil) İmalatı (Motorlu Kara Taşıtları İçin Alarm Sistemleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(67) TELEKOMÜNİKASYON

Nace Kodu
(Sektörü):
(26.30.09) HIRSIZ, YANGIN ALARM SİSTEMLERİ, KAPI KONUŞMA SİSTEMLERİ, DİYAFON İMALATI

Güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları, hırsız, gaz ve yangın algılama sistemleri, görüntülü kapı sistemleri ve bunlara ait yedek parça, sarf malzemesi, aksesuar, yazılım, mamul ve yarı mamullerin alımı, satımı, üretimi, ithallatı, ihracatı, bakımı ve onarımını yapmak.Bu konularda dış ülkelerde mümessillik almak, vermek ve distribütörlük anlaşmaları yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

5. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TEKNOSAN ELEKTRONİK YANGIN VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar