Reklamlar

TELRA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.02.2010

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMECİDİYE CADDESİ CANSIZOĞLU İŞ MERKEZİ 7/40 MECİDİYEKÖY
Posta Kodu:34381
Semt AdıMECİDİYEKÖY
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 211 21 10
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TELRA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 26.02.2010 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo Ve Televizyon İmalatı (Taşıtlarda Kullanılanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(26.40.09) RADYO, ARAÇ RADYOSU, TELEVİZYON İMALATI

Her nevi televizyon, radyo ve elektronik araç, elektronik yazılım ve donanım ürünleri imal etmek, imal etmek, imal ettiği mevadı satmak ve pazarlamak. Şirket lüzum görülecek menkul ve gayrimenkul malları temellük ve tasarruf edebilir bu malları satın alabilir yeniden inşa ettirebilir veya satabilir para istikraz edebilir borçları için ipotek veya rehin verebilir yahut alacaklarına karşılık lehine ipotek rehin alabilir ayni veya şahsi irtifak tesis edebilir veya bu kabil irtifakları kabul edebilir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MECİDİYEKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TELRA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar