Reklamlar

TFP ELEKTRİKLİ ALETLER ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ESENLER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.10.2013

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORUÇREİS MAHALLESİ TEKSTİLKENT CADDESİ TEKSTİLKENT SİTESİ B15 NO:10F/106
Posta Kodu:34235
Semt AdıSANAYİ
İlçesiESENLER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 782 70 10
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


TFP ELEKTRİKLİ ALETLER ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 21.10.2013 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Elektrikli Kişişel Bakım Eşyalarının İmalatı (Elektrikli Tıraş Makinesi, Epilatör Ve Saç Kesme Makinesi, Elektrotermik Saç Şekillendirme Makinesi (Saç Kurutma Makinesi, Bigudi, Tarak, Saç Maşası), Elektrikli Diş Fırçası, Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(27.51.06) ELEKTRİKLİ KİŞİŞEL BAKIM EŞYALARI, SAÇ KURUTMA, TIRAŞ MAKİNESİ, DİŞ FIRÇASI İMALATI

Her türlü elektrikli aletleri ve bunların üretiminde kullanılan mamul ve yarı mamullerin imalat ithalat ihracat alım satımı ve pazarlamasını yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENLER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SANAYİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORUÇREİS MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan TFP ELEKTRİKLİ ALETLER ÜRETİM PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar