Reklamlar

YAGO RESTORAN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKARAAĞAÇ MAHALLESİ SIRTKÖY BULVARI SOSYAL TESİS APT. NO:33 KS/1
Posta Kodu:34500
Semt AdıBÜYÜKÇEKMECE
İlçesiBÜYÜKÇEKMECE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


YAGO RESTORAN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 26.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Lokanta Ve Restoranların (İçkili Ve İçkisiz) Faaliyetleri (Garson Servisi Sunanlar İle Self Servis Sunanlar Dâhil, İmalatçıların Ve Al Götür Tesislerin Faaliyetleri İle Seyyar Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.08) LOKANTALAR, RESTORANLAR

1-Her türlü yemek üretimi ve satışı, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak. 2-.Turizme yönelik otel, motel, gece kulübü, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, kurmak, kurulanı devir almak, açmak, işletmeciliğini yapmak, 3- Her çeşit restoran, yemek tesisleri, yemek siteleri, yemek fabrikaları, aşevleri, lokantalar, gazinolar kebap ve lahmacun fırınları, büfeler, ekmek fırınları, çay bahçeleri ve kafeteryalar kurmak, kurulu olanları devir almak, açmak, işletmeciliğini yapmak, 4- Bilumum gıda ile ilgili üretim tesislerini kurmak, kiralamak, kiraya vermek, bu tesisler ile ilgili her türlü makine, tesis, cihaz ve alet ve edevatın üretim ve pazarlamasını yapmak, 5- Her türlü pastahane lokanta kafeterya işletmeciliği yapmak, kendi tesislerinde veya hizmet verdiği tesislerin yerlerinde yemek üretmek, iş yerlerine tabldot usulü yemek servisi pazarlaması, her türlü gıda maddeleriyle ilgili tüm organizasyonları yaparak toplantı düğün vb. merasimleri organize etmek, bu organizelerle ilgili hizmetleri vermek, verdirmek , 6- Şirket kamu ve özel sektörlerin toplu yemek ihalelerine katılmak, yemek taahhütlerini yapmak, açılacak olan kamu ve özel sektör yemek salonlarını işletmek her türlü fabrika okul hastane yemek ihalelerine katılmak, işletmek, okul fabrika özel sektör kamu işyerlerine tabldot yemekleri yapmak yaptırmak bu konuda yemek salonları aş evleri kiralamak işletmek gerektiğinde devralmak devir etmek, 7- Yemek fabrikaları, lokanta kafeterya fastfood büfeleri turizm tesisleri kurmak, işletmek yurt içinde ve yurt dışında işyerleri açarak işletmek satmak, Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için aşağıdaki konularda da faaliyette bulunabilir. a) Şirket amacı ile ilgili olarak ihracat , ithalat , dahili ticaret , iç ve dış uluslar arası mümessillik , bayilik, distribütörlük, müşavirlik, pazarlamacılık , toptancılık işlerini yapmak. b) Şirketin işleri için iç ve dış piyasalarda uzun , orta , kısa vadeli istikrazlar akdetmek enval ve kefalet , açık krediler senet üzerinden avans kredileri , emtia üzerine avans kredileri ve benzeri kredileri temin etmek. c) Şirket amacını gerçekleştirebilmesi için
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BÜYÜKÇEKMECE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BÜYÜKÇEKMECE SEMTİ FİRMA REHBERİ

KARAAĞAÇ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SIRTKÖY BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YAGO RESTORAN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar