Reklamlar

YIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ŞUBESİ PENDİK / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiVELİBABA MAHALLESİ SANCAKTEPE SOKAK NO:15 A/1
Posta Kodu:34896
Semt AdıÇINARDERE
İlçesiPENDİK
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


YIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ŞUBESİ, 13.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Telekomünikasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Yüklü Elektronik Kart İmalatı (Yüklü Baskılı Devre Kartları, Ses, Görüntü, Denetleyici, Ağ Ve Modem Kartları İle Akıllı Kartlar Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(67) TELEKOMÜNİKASYON

Nace Kodu
(Sektörü):
(26.12.01) YÜKLÜ ELEKTRONİK KART, AKILLI KART, AĞ MODEM, BASKILI DEVRE KARTLARI İMALATI

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. 3.1)-Her türlü elektrikli elektronik ve me kanik dayanıklı ve dayanıksız tüketim malzemeleri, her türlü tıbbi cihazlar, medikal ve cerrahi makine ve aletlerin imali, alımı satımı, ithali, ihracı, transit ticareti, pazarlaması ve her türlü taahhüdü. 3.2)-Elektronik sanayiinin gerektirdiği bilcümle yatırım, tasarruf, ve faaliyetlerde bulunmak her türlü elektronik malzemelerin, elektronik ürünlerin, elektronik devre kapayıcılarının, elektronik devre açıcılarının, dirençlerin, elektronik paketlerin, elektronik kumanda cihazlarının, elektronik cihazların, elektronik cihaz yedek parça ve aksamlarının imal , alım satımı, ithalatı ve ihracatı, toptan veya perakende pazarlanması, elektronik cihaz ve aletlerinin bakım , onarım, tamir ve servis hizmetlerinin sunulması 31.12.2018 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

PENDİK İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇINARDERE SEMTİ FİRMA REHBERİ

VELİBABA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SANCAKTEPE SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan YIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar