Reklamlar

ZİPON TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERTER ŞUBESİ GÜNGÖREN / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ ZEYTİN SOKAK NO:9-11E
Posta Kodu:34173
Semt AdıTOZKOPARAN
İlçesiGÜNGÖREN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 557 40 45
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ZİPON TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERTER ŞUBESİ, 13.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ev Tekstili Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Evde Kullanılan Tekstil Takımları, Perdeler Ve Çeşitli Tekstil Malzemesinden Ev Eşyaları Toptan Ticareti (Çarşaf, Yatak Takımı, Yastık Kılıfı, Masa Örtüsü, Havlu, Battaniye, Yorgan, Diğer Mefruşatlar Vb. Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(40) EV TEKSTİLİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.41.01) EV TEKSTİLİ TAKIMLARI, PERDE, MASA ÖRTÜSÜ, HAVLU, BATTANİYE, YORGAN TOPTAN TİCARETİ

Kumaş ve iplikten mamul her nevi tekstil ürünlerinin imali, alım, satımı, pazarlaması, ithalat ihracatını yapmak, fason işçiliği yapmak, yaptırmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GÜNGÖREN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TOZKOPARAN SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ZEYTİN SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ZİPON TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERTER ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar